KONST / Litografier / Färglitografi 15629310
nr 1562 9310
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, färglitografi, PT, 1981,54x36 cm, yttermått inklusive ram: 80x62 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 11 september 2023
kl 19:04:53
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.500 kr